WES Sp. z o.o. - FORUM 
Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna Strona Główna WES Sp. z o.o.
 RejestracjaRejestracja   FAQFAQ 
 ProfilProfil   SzukajSzukaj 
 Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 AlbumAlbum 

Obecny czas to Czwartek, 22 czerwca 2017, 16:12:56
  Wytwórnia Ekstraktów Słodowych Sp. z o. o.  
F E S T Y N J E S I E N N Y ! ! !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna -> Spotkania - imprezy prawie masowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 20:49:20    Temat postu: F E S T Y N J E S I E N N Y ! ! ! Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry wszystkim.
Asia wymusiła na mnie udzielanie się na forum, a że piekną niewiastą jest to odmówić jej tego nie mogłem i dzisiaj proponuję Wam drodzy birowarzy chwile zastanowienia nad uczestnictwem w Festynie Jesiennym, który odbędzie się w wolsztyńskim skansenie 27 września. Rozmawiałem dzisiaj z p. Andrzejem Pawelskim, który nie widzi przeszkód abyśmy zapromowali swoje domowe wyroby. Jest szansa na jeden namiot, ale wolałby gdybyśmy sami mieli jakieś lokum.

Wszystkich zainteresowanych, szczególnie z Wolsztyna i okolic proszę o kontakt na priv.

Jeśli sam WES chciałby się w jakiś sposób przyłączyć to czekam na propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemo70
Stażysta

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 21:12:13    Temat postu: Re: F E S T Y N J E S I E N N Y ! ! ! Odpowiedz z cytatem

biggusiu napisał:
Dzień dobry wszystkim.
Asia wymusiła na mnie udzielanie się na forum, a że piekną niewiastą jest to odmówić jej tego nie mogłem i dzisiaj proponuję Wam drodzy birowarzy chwile zastanowienia nad uczestnictwem w Festynie Jesiennym, który odbędzie się w wolsztyńskim skansenie 27 września. Rozmawiałem dzisiaj z p. Andrzejem Pawelskim, który nie widzi przeszkód abyśmy zapromowali swoje domowe wyroby. Jest szansa na jeden namiot, ale wolałby gdybyśmy sami mieli jakieś lokum.

Wszystkich zainteresowanych, szczególnie z Wolsztyna i okolic proszę o kontakt na priv.

Jeśli sam WES chciałby się w jakiś sposób przyłączyć to czekam na propozycje.

Nie rozumiem, jak by to miało wyglądać ? Może jakiś program na początek, bo kompletnie nie wiem co na tym festynie ma się dziać

biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 21:40:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na tym festynie w zeszłym roku i wygladało to mniej więcej tak|Kobiety sprzedawały chleb ze smalcem i maślankę, bartnicy sprzedawali miód, rolnicy sprzedawali ziemniaki, ogrodnicy sprzedawali kwiaty.
Myslę ze naszym zadaniem byłoby zabrac ze soba troche własnego piwka, i sprzedawac do degustacji. Zastanawiam sie czy możemy w tak krótkim czasie zorganizowac jakies małe stoisko choc troche związane z browarnictwem (jakieś stare beczki, butelki, itp. itd.)
Powrót do góry
przemo70
Stażysta

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 21:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się orientujesz ale naszego piwa nie można sprzedawać nawet na takich festynach bo jak życzliwy doniesie to bedziesz mial zaproszenie do urzędu celnego i skarbówki, ewentualnie możesz poczęstować, ale to też ryzyko
Stasiek
Bystrzak

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 21:53:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biggusiu napisał:
zabrac ze soba troche własnego piwka, i sprzedawac do degustacji.

Oj... nie wiem czy to się da... Tak bez akcyzy? Razz Co na to US (a może UC)...
Powrót do góry
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 22:03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasiek za takie insynuacje jutro o 5|00 masz CBŚ z CBA i SLD, więc nie ubieraj sie w pidżamę do snu.
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 22:06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo a chleb ze smalcem mozna sprzedawac?? Przeciez to produkt nie zbadany przez Sanepid. Poza tym, będziemy sprzedawac butelki, że będa pełne to juz inna sprawa.
przemo70
Stażysta

PostWysłany: Czwartek 10-09-2009, 22:48:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobić tak, ustawić Asię dostarczyć nasze piwo i niech sprzedaje gawiedzi, a jak ktoś się będzie czepiał to powie że to ich ekstrakt w butelkach tylko trochę rozwodniony Very Happy
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Piątek 11-09-2009, 07:00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo powie że im troche sfermentował. Asia ma dar przekonywania. Sam się na tym złapałem.
A do spółki z Edytą, są gotowe, z większości zwiedzających, zrobić ekstraktowych piwowarów.
Jeszcze otwieracz wcisną

anteks
Weteran

PostWysłany: Niedziela 13-09-2009, 20:51:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biggusiu napisał:
Przemo a chleb ze smalcem mozna sprzedawac?? Przeciez to produkt nie zbadany przez Sanepid. Poza tym, będziemy sprzedawac butelki, że będa pełne to juz inna sprawa.

to nie kwestia sanepidu tylko akcyzy Rolling Eyes , sprzedaż własnego piwa to "śmierdząca sprawa "
Powrót do góry
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Poniedziałek 14-09-2009, 08:19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się czepiliście słowa "sprzedaż". Nie marnujmy czasu na dyskusje czy to mozna sprzedać, czy nie. Zajmijmy się możliwosciami wystawienia się na tym festynie. Sednem sprawy nie jest zarobek na naszym piwie tylo samo pojawienie się tam, nawet jeśli miałaby być to degustacja.
przemo70
Stażysta

PostWysłany: Niedziela 20-09-2009, 13:43:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet degustacja może być problemem na takiej imprezie, inaczej sprawa sie ma na imprezie zamkniętej lub typu giełda, a tak może się znaleść życzliwy i doniesie gdzie trzeba.Ja dziękuje za taką wątpliwą przyjemność i ewentualnie mogę przybyć w charakterze gościa Very Happy
biggusiu
Młodzież forumowa

PostWysłany: Wtorek 22-09-2009, 11:05:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki. Temat upadł. Jest juz za pó?no. Ale zapraszam na Festyn Jesienny. Można sobie smalcu z chlebem zjeść i napić się maślanki.
anteks
Weteran

PostWysłany: Wtorek 22-09-2009, 11:21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemo70 napisał:
Nawet degustacja może być problemem na takiej imprezie, inaczej sprawa sie ma na imprezie zamkniętej lub typu giełda, a tak może się znaleść życzliwy i doniesie gdzie trzeba.Ja dziękuje za taką wątpliwą przyjemność i ewentualnie mogę przybyć w charakterze gościa Very Happy

czy przypadkiem nie lałeś piwa na zeszłorocznych imieninach Pięknej Heleny , a impreza była otwarta Wink
Gdyby nie przeciąg w piwniczce to chętnie bym po promował piwowarstwo domowe . Niestety nie przybędę na imprezę choć będę niedaleko na biegu Zbąskich
Powrót do góry
przemo70
Stażysta

PostWysłany: Środa 23-09-2009, 06:36:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się ale pogoda była wtedy badziewna a ci z urzędów w takiej nie wychodzą na powietrze Very Happy w tym roku nawet nie dałbym rady być na tej imprezie bo moja małżonka wymyśliła sobie wizytę u swojego brata a tak pozatym u mnie też z towarem nie za ciekawie i zastanawiam się gdzie to wszystko poszło Rolling Eyes
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna -> Spotkania - imprezy prawie masowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: