WES Sp. z o.o. - FORUM 
Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna Strona Główna WES Sp. z o.o.
 RejestracjaRejestracja   FAQFAQ 
 ProfilProfil   SzukajSzukaj 
 Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 AlbumAlbum 

Obecny czas to Środa, 20 września 2017, 4:13:23
  Wytwórnia Ekstraktów Słodowych Sp. z o. o.  
Pomóżmy polskim sierotom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna -> Nie mam gdzie, to porozmawiam tutaj
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej Moroz
Młodzież forumowa

PostWysłany: Wtorek 10-12-2013, 22:59:23    Temat postu: Pomóżmy polskim sierotom Odpowiedz z cytatem

Mam wielką prośbę. Prośba jest wielka, ale to, o co proszę jest na Wasze siły. O co chodzi? DOŁĄCZCIE DO MILIONERÓW! Nie, nie chodzi, żebyście stali się milionerami, bo NIESTETY chyba niewielu z nas to "grozi" Smile A mogło by Smile Chodzi o to, że jest projekt "Dołącz do Milionerów!", w którym może wziąć udział każdy. Udział polega na wpłacie minimum 12 złotych (dwanaście) na rzecz polskich sierot. Pamiętacie mój apel o pomoc chorej na białaczkę Kasi? Jest jeszcze na tym forum. W tym roku założyłem fundację. Pracując w domu dziecka (nie wiem czy gdzieś pisałem, ale zmieniłem pracę) widzę, jak moi podopieczni odchodzą w nicość. Nie mają ojca, nie mają matki, nie mają domu, nie mają pracy.... nie mają szans. Postanowiłem stworzyć coś nietuzinkowego: Taki Ośrodek Adaptacji Społęcznej "Dobre Miasto". Więcej dla chętnych tutaj: http://filantropia.eu/index.php?p=1_25_Do-cz-do-Milioner-w Prośba, jeśli stać Was na wpłatę chociaż 12 złotych - zróbcie to. Pomóżcie pomagać! Dzięki!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WES Sp. z o.o. - FORUM Strona Główna -> Nie mam gdzie, to porozmawiam tutaj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: